Henry Cavill vyšel nahý na chodbu hotelu a zabouchnul za sebou dveře

Velikost textu: AAA

29. 3. 2016

Henry Cavill zavzpomínal na největší trapas svého života. Zažil ho v jednom losangeleském hotelu. Nahý a zmatený pobíhal po pokoji a zamířil na toaletu. Místo do koupelny však vyběhl na chodbu, protože si spletl dveře. Jenže než mu to došlo, zaklaply za ním dveře a on stál obnažený před pokojem.

„Přistál jsem v Los Angeles a hodil si věci do hotelu, zašel jsem na večeři se svým agentem a šel spát. Odpadl jsem jako mrtvola, protože jsem měl trochu jet lag. Probral jsem se plně, když jsem slyšel zavírat dveře svého pokoje. Samozřejmě mi pak došlo, že stojím na chodbě před pokojem a nemám vůbec žádné oblečení,“ zavzpomínal dvaatřicetiletý Brit.

Jenže nahota prý vůbec netrápila. Spíš potřeboval nutně na toaletu.

„Být nahý v hale je dost problém, ale potřeboval jsem čůrat, a tak jsem zoufale přemýšlel, kam půjdu čůrat? Být nahý a močit v chodbě hotelu je dost špatné. Proběhl jsem celou chodbu a hledal také květináče a takové věci… Říkal jsem si, vyčůrám se tady? Co když mě někdo nachytá? To je dost zlé. Pamatuji si, že tam bylo únikové požární schodiště, tak jsem ho vyběhl, věděl jsem, že nahoře je bazén a tenisový kurt. Tak mě napadlo, že tam snad bude toaleta. Jenže kurt byl zavřený. Tak jsem se vymočil na střechu hotelu. Připadal jsem si jako malý kluk. Pak na mě dolehlo, že jsem nenašel řešení svého problému, protože jsem si zabouchl hotelový pokoj a jsem nahý na střeše,“ vyprávěl Henry v interview se Sethem Meyersem.

Pro hvězdu filmu Muž z oceli to byla životní zkušenost a ponaučení.

Dnes už vždy proti dveřím do pokoje dávám židli, abych je nemohl snadno zaměnit s dveřmi toalety,“ dodal herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související