Velikonoční sladkosti odhalí, jaký sex máte rádi!

Velikost textu: AAA

28. 3. 2016

Pohanské prvky v oslavách Velikonoc, jako zajíčkové a vajíčka, jsou nejen symboly jara, ale také oslavou lidské sexuality. A přestože se v křesťanském světě kryjí s ukřižováním Krista, lidé se čokoládových vajíček a zajíčků nevzdali. To, jaký typ velikonoční laskominy mají rádi, přitom odhalí hodně o jejich sexuálních preferencích. Tvrdí to expertka na řeč těla Judi Jamesová ze Spojeného království.

Malá čokoládová vajíčka plněná krémem dávají lidé, kteří si nepotrpí na okázalost. Jsou klidnější, ale dokážou dobře svádět a uspokojit svého partnera. Tato vajíčka milují lidé, kteří si potrpí na drobných rozkoších, ale zato dost často.

Luxusní velikonoční vajíčka s lanýžovou náplní a z kvalitní belgické čokolády dávají lidé, kteří chtějí svému partnerovi vyjádřit, že jsou pro ně nejdůležitější na světě. Takoví jsou i milenci. Milují kvalitu, ale jsou nároční. Nespokojí se nikdy s dobrým průměrem a od partnera vyžadují, aby byl dokonalý.

Vajíčka ve zlatém obalu dávají lidé, kteří umějí pečovat, partnerovi rádi poskytnou masáž a dobře znají jeho erotogenní zóny. Ti, kdo je milují, nejsou zrovna divoši holdující večírkům a experimentům v posteli. Ve vztahu jsou ale milující a věrní.

Vajíčka vyrobená z oblíbených tyčinek se shodnou náplní (Mars, Snickers apod.) volí jako dárek lidé nepříliš nápadití v posteli. Ale i když jsou stereotypní, lpí na kvalitním provedení. Milovníci těchto vajíček jsou sebevědomí a znají dobře své silné stránky.

Klasická čokoládová dutá vajíčka dávají lidé pevně stojící nohama na zemi, nejsou sice okázalí, ale zato jsou opravdoví. Jejich sex je dobře choreograficky promyšlený a nikdy odbytý. Tato vajíčka milují lidé vřelí, štědří a věrní. Nepotrpí si na žádné velké drama, ale milují jednoduché rozkoše. O partnery rádi pečují.

Obří čokoládová vajíčka a zajíce dávají lidé okázalí, kteří rádi dělají velký dojem i v posteli. Většinou mají co ukazovat a chlubí se tím také na sociálních sítích v selfie fotkách. Tato vejce milují lidé mající v oblibě velká veřejná gesta. Jsou hluční, extrovertní a rádi svou lásku prezentují na veřejnosti.

Alkoholem plněná vajíčka dávají lidé bezstarostní holdující experimentům. Užívají si hodně a všeho, co můžou, dokud můžou. Jsou spontánní, ale občas nemyslí na důsledky. Vajíčka mají v oblibě jedinci štědří, co se rádi dělí a v posteli myslí na druhé. A sex mají rádi neřestný a trochu nebezpečný.

Vajíčka z hořké čokolády dávají lidé vyzrálí se silnými názory, kteří moc nemají rádi pošetilosti. V oblibě je mají lidé lpící na sofistikovanosti a v posteli dávají jen tolik, kolik sami dostávají.

Zlaté čokoládové zajíčky dávají lidé, kteří jsou trochu zajíčky v posteli. Nenasytní a dost intenzivní při sexu. V oblibě tyto čokoládové zajíčky mají lidé zábavní a divocí, kteří jsou neustále v proudu večírků a partnery střídají jako ponožky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související