Halle Berry dala první fotku na sociální síť: A hned je NAHÁ!

Velikost textu: AAA

4. 4. 2016

Herečka Halle Berry se připojila na sociální sítě Facebook, Twitter i Instagram. Na všech třech zveřejnila jedinou fotku, na níž je zcela nahá. Ovšem zvědavci toužící spatřit hollywoodskou krásku tak, jak ji stvořila příroda, se musejí smířit pouze s pohledem na obnažená záda. Ještě navíc krytá hustou hřívou.

Snímek pochází z natáčení filmu Swordfish (Mečoun) a Halle se v něm prochází pralesem, přičemž kamera ji zabírá zezadu.

„Ahoj všichni. Vítejte! Dnes je velmi vzrušující den pro mě… Těším se, že budeme náš svět sdílet prostřednictvím obrázků, které odrážejí mé emoce a postřehy. Jsem nadšená z fotografie a její schopnosti zachytit a odrazit tento výjimečný svět, v němž žijeme. Jsem nadšená, že s vámi můžu sdílet svou lásku k přírodě, umění, módě a vším dalším v naději, že tyto obrázky vás budou inspirovat, podpoří konverzaci a přinesou vám radost,“ napsala Berryová ke své fotce.

Devětačtyřicetiletá dvojnásobná matka ihned začala sledovat Adele, Aliciu Keys a Bruna Marse.

Loni v říjnu se hvězda rozešla s manželem Olivierem Martinezem, s nímž má syna Macea. Ale vycházejí spolu přátelsky a byli dokonce na společné rodinné dovolené. Halle má s bývalým přítelem Gabriekem Aubrym osmiletou dceru Nahlu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související