David Hasselhoff tvrdí: Neviděl jsem porno Pamely Anderson. Tak to je asi jediný...

Velikost textu: AAA

6. 4. 2016

David Hasselhoff nikdy netoužil vidět, jak do Pamely Anderson zasouvá penis její bývalý manžel Tommy Lee. Na rozdíl od milionů jiných zvědavců, kteří soukromou nahrávku jeho kolegyně ze seriálu Pobřežní hlídka viděli. Třiašedesátiletý herec tvrdí, že by mu to připadalo jako sledovat sestru.

S Pamelou se deset let potkával při natáčení seriálu Pobřežní hlídka, která z nich v devadesátých letech učinila obří hvězdy. A zatímco Hasselhoff se objeví v epizodní roli jako Mitch Buchannon ve filmové podobě Pobřežní hlídky, Pamela návrat odmítla.

Hasselhoff odpovídal v rozhlasové stanici Sirius XM na otázky Jenny McCarthy, kterou zajímalo, zda někdy viděl Pamelu a Tommyho při souloži. „Ne. Ne! Protože ji znám. To by bylo jako sledovat mou úchylnou sestru. Ne, nemohl bych. Vy jste to viděla?“ reagoval David. „Ano, viděla. Taky ji znám. A moc se mi to líbilo. Ale já jsem divná, Davide,“ odvětila moderátorka.

Pamela a Tommy mají spolu dva syny. V manželství žili v letech 1995 až 1998. Soukromou nahrávku ukradli z jejich domu v roce 1995.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související