Žena se dvěma vagínami: Menší penisy patří do té levé

Velikost textu: AAA

13. 4. 2016

Na světě se rodí občas nejen muži se dvěma penisy, ale také ženy se dvěma vagínami. Zatímco u některých savců je to jev docela běžný, u člověka anomálie. Problémy svým majitelům většinou nepůsobí. Jak dokazují rozhovory těchto osob na sociální síti Reddit. V minulosti tam o svém životě vyprávěl muž se dvěma penisy, teď zase žena se dvěma vagínami. Krom mnohého odhalila, že třeba levá vagína je o něco menší a hodí se pro muže s menším pyjem.

„Jsem žena, která se narodila s kompletní uterus didelphys,“ píše žena vystupující pod přezdívkou nurseryRN. Má tedy dvě vagíny a dvě plně vyvinuté dělohy.

„Je mi něco přes dvacet a zjistila jsem to v šestnácti. Lékaři mi řekli, že otěhotnět můžu v obou dělohách,“ tvrdí dotyčná.

Ženy nejvíce v otázkách a odpovědích zajímalo, zda má tedy menstruaci dvojnásobnou či dvakrát. Ale nemá. Protože ke každé děloze vede jen jeden vaječník a vejcovod. Takže menstruuje jen jednou měsíčně jako jiné ženy a dělohy se střídají.

Muže zajímalo, zda se dá v obou vagínách souložit. „Můj sexuální živo je dobrý. Záleží to na tom, která vagína je penetrována… a v levé to bolí víc, protože je menší, ale přítel nemá malý penis,“ uvedla žena se dvojnásobným počtem pohlavních orgánů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související