ŠÍLENÉ: Muži předstírají každý 4. orgasmus!

Velikost textu: AAA

19. 4. 2016

Mladí mužové do třiceti let předstírají velmi často orgasmus. Mnozí dokonce častěji než ženy. Podle vědců z Montrealu finguje vyvrcholení takový mladík v průměru při každém čtvrtém sexu. A někdy v životě aspoň jednou to předstíral každý ze zkoumaného vzorku.

Vědci z Université du Québec à Montréal zkoumali 320 mužů ve věku mezi osmnácti a devětadvaceti roky. Z analýzy jejich chování při sexu vyplynulo, že někdy v životě orgasmus předstíral každý z nich, přičemž v průměru to dělají při každém čtvrtém sexu.

Nejčastější motivací pro takové chování je pak snaha učinit partnerku šťastnou a nezklamat ji. Na druhém místě je opilost (neschopnost vyvrcholit) nebo snaha zlepšit kvalitu soulože.

Nejjednodušší verzí je fingování orgasmu při vaginální souloži, muž pak předstírá, že ejakuloval jen málo. Ale jsou i tací, kteří se nestydí předstírat i při orálním sexu či ruční stimulaci.

„V průměru tito muži uváděli, že předstírají při každém čtvrtém sexu v současném vztahu, nejčastěji během vaginální soulože,“ uvedli autoři z Montrealu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související