Slušňačka Gwyneth Paltrow o sexu: Má zlaté dildo a bičíky!

Velikost textu: AAA

11. 5. 2016

Herečka Gwyneth Paltrow se na svém webu Goop pro chytré rady a nápady věnovala především postavě, cvičení a stravě. Teď ale otevřela nové téma související se zdravým životním stylem – sex. A čtenářky šokovala otevřenou výpovědí o tom, jaké erotické pomůcky má ráda. Krom dilda ze čtyřiadvacetikarátového zlata se nebojí ani sadomasochistických bičíků.

„Sexuální pomůcky se vyvinuly z pružných gumových věcí, které jste skrývali pod postelí, v nádherné výtvory interaktivního umění,“ píše třiačtyřicetiletá matka dvou dětí na svém webu.

V kolekci Not-So-Basic Sex Toys doporučuje dildo ze čtyřiadvacetikarátového zlata, bičík v hodnotě dosahující v přepočtu dvanáct tisíc korun a fetišistický balíček. Autorkou dilda je výtvarnice INEZ, která za něj požaduje deset tisíc liber – asi 370 tisíc korun. Levnější stříbrná varianta vyjde na polovinu.

„Dokonalý výrobek pro ty, kdo chápou, že můžete na potěšení dát pořádnou cenu,“ uvádí INEZ ke svému luxusnímu dildu.

Gwyneth ale doporučuje také devítiocasou kočku, peříčkové šimrátko, vibrační náhrdelník a masážní oleje.

Hollywoodská herečka má bohaté zkušenosti také s lubrikanty. Ty přírodní jako alternativy komerčním produktům doporučuje v celém jednom článku. Ideální podle ní pak jsou kokosový či mandlový olej.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související