HIV pozitivní Charlie Sheen: Kolikrát měl nechráněný sex?!

Velikost textu: AAA

21. 6. 2016

Herec Charlie Sheen přišel s šokujícím prohlášením. Před více než půl rokem přiznal, že je HIV pozitivní. Ačkoli okolnosti své infekce nechtěl blíže specifikovat, teď přišel s prohlášením, že to byla vlastně jen velká smůla. Třebaže se mnoho let potácel v těžké drogové závislosti a užíval si sexuální večírky s pornoherečkami, prý vždy používal kondom. Jen dvakrát se stalo, že prezervativ nepoužil. A zřejmě se prý tehdy nakazil.

Dnes ale kvůli zveřejnění svého statusu musí snášet nedobrovolný celibát. Sedm měsíců od chvíle, kdy o jeho statusu poprvé informovala média, neměl sex.

HIV není zrovna nejlepší věta k seznamování… Ale velmi by vás překvapilo, o kolik víc toho teď můžete dosáhnout a co všechno se můžete naučit, když se nesnažíte mít pořád jenom sex. Dělal jsem si z té diagnózy legraci, protože jsem musel… Je to v pohodě. Chci říct, sex nikam nesměřuje. Je tu pořád. A když je dostupný, úžasné. Když není, žádný problém. Aspoň tak strávím víc času se svými rodiči, víte?“ svěřil Charlie v rozhovoru pro deník The Sun.

Sheena oslovil výrobce kondomů Lelo Hex. Přišlo mu, že právě HIV pozitivní herec může nejlépe přispět k používání latexové ochrany.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související