Ozzy Osbourne se léčí ze závislosti na sexu

Velikost textu: AAA

4. 8. 2016

Zpěvák Ozzy Osbourne podstupuje intenzivní terapii pro osoby závislé na sexu, prohlásil jeho mluvčí. Po odhalení jeho nevěry s kadeřnicí Michelle Pughovou, a prý nebyla jediná, se s ním manželka Sharon rozešla a vyhodila ho z jejich společného domu. Po několika týdnech ho vzala zpět na milost, ale jak se zdá, musel se jít zbavovat své vášnivosti pro cizí sukně.

„Během posledních šesti let Ozzy Osbourne zápasil se závislostí na sexu. Je mu líto, pokud paní Pughová jejich sexuální vztah považovala za něco jiného mimo tento kontext. Chtěl by se omluvit také jiným ženám, s nimiž měl sexuální poměr. Ze všeho špatného vzejde něco dobrého. Po odhalení jeho vztahu s paní Pughovou nastoupil Ozzy intenzivní léčení. Ozzy je zničený tím, co jeho chování způsobilo jeho rodině. Děkuje Bohu, že jeho úchvatná manželka Sharon zůstala při něm a podporuje ho,“ uvedl Osbourneův mluvčí v rozhovoru pro magazín People.

Pughová ale odmítá, že by mezi ní a Ozzym byl jen sex.

„Když říkám, že mi dal největší lásku mého života, myslím to vážně… Co mě k němu přitahovalo? Chemie. Bylo to mezi námi. Je to nepopsatelná věc v životě a nemůžete to popřít. On to nepopíral,“ vzkázala kadeřnice, aby se tím pomstila zpěvákovi a jeho manželce. Dodala také, že sice Ozzyho stále miluje, ale respektuje jeho rozhodnutí vrátit se k manželce a být sní. „Je to nakonec dospělý muž,“ dodala Pughová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související