Režiséra Lynche obvinili z pohlavního zneužívání vlastní dcery!

Velikost textu: AAA

12. 8. 2016

Herec Michael J. Anderson, jehož známe ze seriálu a filmů Městečko Twin Peaks jako muže hovořícího pozpátku, obvinil režiséra Davida Lynche z velmi vážných kriminálních činů. Autor slavného seriálu a filmů měl podle Andersona pohlavně zneužívat svou vlastní dceru Jennifer a nechat zavraždit Jacka Nanceho, který hrál v Mazací hlavě.

„Naprosto neznásilňoval svou vlastní nezletilou dceru a pak o tom nenapsal televizní seriál. Ona naprosto nežila pod neustálým ohrožováním smrtí od svého vlastního otce po celý svůj život. Nikdy nenechal svého nejlepšího kamaráda zavraždit. A rozhodně mi nikdy nenaznačil, že bych se měl já sám zabít! Je tu celá řada dalších věcí, které nikdy neudělal,“ napsal Anderson na Facebooku.

Příspěvek vyvolal veliký rozruch, režiséra Lynche se zastala řada jeho spolupracovníků a také jeho dcera Jennifer, o níž Anderson píše.

„Omlouvám se za to, co Mike dělá. Nic z toho, co řekl, není pravda, a doufám, že se mu dostane pomoci a klidu, který potřebuje,“ uvedla Jennifer Lynchová na svém profilu na Instagramu.

Anderson prý žárlí, že s ním Lynch už nepočítá ve třetí řadě seriálu Městečko Twin Peaks, kterou zrovna natáčí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související