Mick Jagger má vrásčitý penis! Kdo to prásknul?

Velikost textu: AAA

19. 8. 2016

Manželce Ozzyho Osbournea zřejmě po rodinné krizi otrnulo. Sharon Osbourne se na jaře musela smiřovat s další manželovou nevěrou a viditelně to v ní zanechalo hořkost, kterou ventiluje útoky na jiné. Teď jí do hledí přišel Mick Jagger, který nedávno oznámil, že čeká osmé dítě. Třiasedmdesátiletý frontman skupiny Rolling Stones má ale podle Osbourne šedivý a vrásčitý penis, takže nechápe, že s ním někdo má sex.

No rockerova přítelkyně Melanie Hamrick zřejmě má, protože s ním čeká dítě.

„To, co mě dostává, je fakt, že ve třiasedmdesáti má tak vrásčitý obličej. Vše, co dělám, je, že musím myslet na jeho genitálie, které musejí být taky vrásčité… musejí být povislé, vrásčité a šedivé. Nedokážu si představit nic horšího. Protože se podíváte nahoru a tam je to vrásčité a podíváte se dolů a tam je to vrásčité, to je prostě velké ne,“ prohlásila Osbourne.

Proč se do Micka tak ostře navezla, není jasné. Ale při debatě o něm doslova běsnila a zesměšňovala také to, že má devětadvacetiletou partnerku.

„Je mu třiasedmdesát. Kolik času mu ještě asi tak zbývá? Úžasné, teď má konečně někoho, kdo ho bude tlačit všude na vozíku,“ dodala Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související