Muž tvrdí: Neznásilnil jsem ji. Plakala, protože mám obří penis

Velikost textu: AAA

13. 9. 2016

Šestadvacetiletý londýnský makléř Daniel Green stanul u soudu v Londýně kvůli obvinění ze znásilnění. Finančník při své obhajobě tvrdil, že dotyčná se sexem souhlasila a plakala pouze proto, že má obří penis. Údajně pětadvacet centimetrů dlouhý a deset centimetrů široký. Problémy při souloži s ním působí každé ženě. Takže nepozná, kdy se jí to líbí a kdy ne.

„Možná jí ubližoval můj penis. Vždy mám s ním problémy, když jde o soulož s dívkami,“ uvedl Green při výpovědi u soudu.

K sexu došlo přímo na pracovišti po konzumaci alkoholu a kokainu.

„Hudba byla docela dobrá a já jsem vyskočil na stůl a začal tančit. Všichni tančili. Byla to zábava. Někdo seděl v druhé řadě stolů a šňupal kokain. Bylo tam sedm nebo osm lajn,“ uvedl během výpovědi Green.

Když prý kolegové odešli domů, zůstal v jedné z kanceláří s dotyčnou sám a začali se líbat. Pak se svlékli a začali souložit.

„Podíval jsem se na ni a uviděl slzu na její tváři. Tak jsem si sedl na zadek. Řekl jsem, do prdele, ty brečíš. Ona odpověděla, můžeš prosím odejít? Prosím jdi,“ uvedl dál Green.

Na otázku státního zástupce, proč si myslí, že plakala, odpověděl: „Možná ji bolel můj penis. Vždycky mám problémy, když dojde na sex s dívkami. Zjistil jsem, že můj penis má problémy vniknout do ženy.

Porotě pak vysvětlil, že jeho penis je velký jako předloktí. Deset palců dlouhý a čtyři palce široký.

Žalující žena tvrdí, že tehdy neodešel a místo toho ji pod stolem znásilnil. Proces zatím nebyl vyřešen.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související