Russell Brand: Pohlaví mého potomka nebude záležet na penisu či vagíně!

Velikost textu: AAA

19. 10. 2016

Herec Russell Brand své fanoušky často zpravuje na Instagramu o studiu knih a mezi nimi nechybějí ani ty připravující člověka na příchod prvního potomka a rodičovství. Britský komik o radostném očekávání hovořil s Jonathanem Rossem v jeho talkshow a zdůraznil, že se netěší ani na holčičku, ani na chlapečka. Jeho potomek totiž nebude mít pohlaví, dokud o něm sám nerozhodne. Russell odmítá dítě vychovávat jako chlapce jen proto, že bude mít penis, nebo jako holčičku jen proto, že bude mít vagínu.

„Neznáme jeho pohlaví. Ale já zřejmě žádné pohlaví nebudu ani používat. Necháme to dítě vyrůst a necháme ho být tím, kým ksakru bude, nikdo neříká, že pro to existuje nějaký koncept,“ svěřil Brand v rozhovoru s Rossem.

Russell už přečetl několik knih o rodičovství, fanouškům ale doporučil především publikaci s názvem Birth Without Violence (Porod bez násilí). „Ta kniha vysvětluje, jak lékařská profese maskulinizovala porod dítěte a zabránila ženám, aby ho ovládaly,“ uvedl Brand ke knize v příspěvku na Instagramu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související