Zloduch z bondovky Muž se zlatou zbraní byl sexuální maniak, tvrdí Roger Moore

Velikost textu: AAA

7. 12. 2016

Herec Roger Moore tvrdí, že představitel zloducha Nicka Nacka, který proti němu stanul v bondovce Muž se zlatou zbraní, byl v soukromí posedlý sexem. Doslova maniakální sklony a posedlost ženami ho vedly k tomu, že během natáčení vystřídal několik desítek žen. Hervé Villechaize v padesáti letech spáchal sebevraždu kvůli chronickým bolestem a depresím.

Narodil se s proporčním nanismem. Jeho tělo bylo maličké, na výšku měřil jen 118 centimetrů, ale vnitřní orgány byly vyvinuty jako u dospělého muže. Kvůli tomu neustále tlačily na sebe a působily mu chronické bolesti. Hervé kvůli nim a kvůli depresím v roce 1993 spáchal sebevraždu, bylo mu padesát let.

„Byl to velmi malý muž a byl zvyklý se mě dotýkat a já jsem mu říkal, nedotýkej se mě, máš nemoci! Nebyl jsem krutý, nebylo to kvůli jeho velikosti, bylo to kvůli tomu, že byl sexuální maniak. Měl chlípný chtíč po ženách, bylo to nepřirozené!“ zavzpomínal Roger Moore.

Když natáčeli v Hong Kongu, Hervé dostal do postele pětatřicet žen během několika málo dní.

„Když jsme byli v Hong Kongu, hledal dívky v klubech a vždycky přímo ukazoval, ty, ty, ne ty. Řekl mi, že jich bylo pětatřicet. Řekl jsem mu, že když si za ně platí, nemůže si je počítat. A on mi odpověděl: ‚Někdy, když chci platit, odmítají to,‘“ dodal představitel Bonda z let 1973 až 1985.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související