Ženy chtějí pro náhodný sex větší penis než ve vztahu

Velikost textu: AAA

13. 12. 2016

Ženy se v dlouhodobém vztahu skutečně spokojí s penisem menším než v případě náhodného sexu či milostného úletu. U pánů, s nimiž chtějí zažít divoký sex a citově se nevázat, chtějí v kalhotách najít větší pyj než u partnera. V obou případech ale ženy považují za ideální rozměry penisu takové, které jsou o něco vyšší, než je skutečný průměr v mužské populaci.

Neuroložka Nicole Prauseová z Los Angeles se dlouhodobě zabývá biologickou podstatou lidské sexuální touhy. Pro svůj nejnovější experiment vybrala vzorek pětasedmdesáti žen a předložila jim třiatřicet plastových odlitků různých tvarů pyje. Největší měl třiadvacet centimetrů na délku, nejmenší deset.

Ženy pak volily jako ideální velikost pyje u stálého partnera ten, který měl šestnáct centimetrů na délku a dvanáct centimetrů v obvodu. Nicméně pro úlet na jednu noc chtěly penis dlouhý 16,3 centimetru mající v obvodu třináct centimetrů.

To je více než průměr, který tvoří zhruba čtrnáct a půl centimetru dlouhý a 12,5 centimetru v obvodu mající pyj.

Doktorku Prauseovou vůbec nemotivovali při výzkumu muži, na mysli měla jediné – příjemné pocity žen. Dlouhodobě se totiž zabývá bolestivostí soulože u žen a pátrala po tom, jestli příčinou nemůžou být právě rozměry penisu.

„Věda dlouhodobě dokazuje, že průměr penisu, či chcete-li jeho obvod, jsou daleko důležitějším faktorem pro ženské preference a uspokojení při souloži,“ tvrdí doktorka Prauseová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související