January Jones: Přitahují mě potetování grázlové

Velikost textu: AAA

9. 1. 2017

Herečka January Jones přiznala, že má slabost pro potetované muže se špatnou pověstí. Matka pětiletého Xandera, která od narození syna nebyla viděna po boku žádného muže, je prý zděšená vlastními pudy. Jakmile totiž spatří nějakého potetovaného grázla s kytarou, hned po něm pátrá na internetu. Devětatřicetiletá kráska také zjistila, že se jí začali líbit muži výrazně mladší.

„Ve chvíli, kdy někoho vidím a pomyslím si, že je k sežrání, začnu po něm pátrat na Googlu, a tam přijdu na to, že je mu pětadvacet, tak si říkám, co to mám za problém? Moje sestra také. Žije v Los Angeles a my obě máme rády tetování, kytaru a takového grázla,“ přiznala Jones magazínu Red.

Devětatřicetiletá kráska ale jde na vše rozumově a než si s mladíkem nedobré pověsti začne, zváží rizika emočního napojení na takového jedince i to, zda bude dobrý v posteli.

„Je sex s nimi dost dobrý? Budou vědět, co mají dělat? Myslím, že je člověk může učit. Ale chci mužného chlapa ve flanelce s vousem a sekyrou. Ale vždycky je na tom něco špatně. Jako že je nakonec republikán,“ dodala hvězda seriálu Šílenci z Manhattanu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související