Ozzy Osbourne: Nejsem závislý na sexu!

Velikost textu: AAA

3. 2. 2017

Rocker Ozzy Osbourne loni málem přišel o manželku Sharon. Ale krizi vztahu nakonec zažehnali. Jeho nevěra s kadeřnicí Michelle Pughovou byla mediálně zametena pod koberec jako zpěvákova sexuální závislost, kvůli které odešel do léčebny. Jenže hvězda skupiny Black Sabbath to teď celé shodila se stolu a sexuální závislost popřela v bizarním rozhovoru pro deník The Times.

„Jsem do prdele v rockové skupině, ne? Vždycky jsme tam měli oddané fanynky na sex. Akorát mě nachytali, ne? Prostě jsem narazil. Vsadím se, že vaše manželství má taky podobné zádrhele. V každém manželství, když netrávíte dost času spolu, tak se odcizíte, a to bylo součástí problému. Nemyslím, že jsem ku*va nějak závislý na sexu,“ prohlásil Ozzy v interview pro The Times.

Manželka Sharon se podle něj teď věnuje kariéře víc než on, ale on s tím naprosto souhlasí.

„Věci jsou teď v pohodě. Ona tu teď na víkend byla. Byla by tu teď se mnou, ale má do prdele mnohem více práce než já. Je nezastavitelná!“ dodal Ozzy.

A jak vypadá jejich rodinná idyla, když se manželka vrátí z natáčení? „Je to skvělé, ale když se vrátí z X Factoru a chce jít do postele, co mám jako ku*va dělat? Sedím tady s prstem v zadku a čekám na ni, ne? To je důvod, proč chlapi dělají kraviny, když je necháte napospas sobě,“ odpověděl Osbourne.

A jak by reagoval on na manželčinu nevěru, kterou ona musela přejít nesčetněkrát? „To bych ku*va vyváděl!“ dodal rocker.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související