Chris Evans: Nejkrásnějším rokem života byl ten, v němž jsem přišel o panictví

Velikost textu: AAA

21. 3. 2017

Herec Chris Evans nepovažuje za nejkrásnější období svého života žádný z posledních roků, kdy se z něj stala velká filmová hvězda. Představitel Kapitána Ameriky považuje za nejkrásnější ten, v němž přišel o panictví a užíval si s kamarády v rodném Bostonu.

„Věděl jsem, že se v srpnu odstěhuju do Los Angeles. Tak jsem jel domů a to jaro se probouzel až v poledne, zaskočil na střední, abych se potkal s kamarády a šli jsme na parkoviště a tam se sjeli. Prostě jsem si užíval. A také jsem toho roku přišel o panictví. Rok 1999 byl rozhodně jedním z nejlepších mého života,“ přiznal Chris magazínu Esquire.

Po odstěhování do Los Angeles mu rodiče oznámili, že se rozvedou a pro něj to představovalo obrovský emoční stres, protože rodinu si považuje nade vše.

„V soukromí mám hluboký vztah se svou rodinou a vážím si našich vazeb. Vždy jsem obdivoval příběhy o lidech, kteří své rodiny postavili před osobní zájmy. To je tak noblesní snažení. Rodinu si nevybíráte, na rozdíl od přátel. Zvláště tady v Los Angeles vidíte, jak jsou přátelství testována, pořád to jitří ega všech. Ale když se někdo pohádá s kamarádem, můžete prostě říct, už nejsme kamarádi. Ale rodina, to je prostě vaše rodina. Snažit se, aby tento systém fungoval a byl nejen funkční, ale také příjemný, je velmi náročné snažení, a tak to mám ve své rodině já,“ dodal Evans.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související