Gwyneth Paltrow na svém webu radí ženám o análním sexu

Velikost textu: AAA

29. 3. 2017

Gwyneth Paltrow už dávno není jen hollywoodskou hvězdou, je také poradkyní životního stylu. Před lety si založila vlastní lifestylový magazín Goop a radí ženám i mužům v nejrůznějších oblastech života. Nejnověji v análním sexu. „Dělají to všichni,“ tvrdí čtyřiačtyřicetiletá exmanželka Chrise Martina, s nímž má dvě děti.

„Nejprve to bylo šokující, pak to byla kulturní záležitost, teď je to prakticky standard v repertoáru moderní ložnice, nebo podle rychlé kontroly médií, od porna po HBO, to tak vypadá… Ale v reálném životě anál není něco, co dělá každý. Pokud vás však anální sex vzrušuje, rozhodně nejste jediní,“ píše Paltrow ve svém poučení o souloži do konečníku.

Dále se rozepisuje o tom, jak přestala být kdysi tato velmi minoritní aktivita tabu a je tedy třeba se o ní poučit. Aby nedošlo k rozčarování a také zbytečnému ohrožení zdraví.

Gwyneth na svém webu rozebírala v minulosti také ženský orgasmus, erotické pomůcky, porno či náhodný sex. Je to prostě moderní máma, která se nezalekne žádného aktuálního tématu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související