Britským mužům se během jediné generace zvětšil penis o 2,5 centimetru

Velikost textu: AAA

15. 4. 2017

Po zveřejnění výsledků výzkumu výrobce kondomů SKYN to vypadá, že britským mužům se během jediné generace zvětšil penis o 2,5 centimetru. Přesně o tolik totiž byly průměrné rozměry pánského přirození větší než u studií z let předchozích. Nicméně urologové výsledky zpochybňují a tvrdí, že se zřejmě jedná o chvástání.

Ve výzkumu z roku 2016, kterou provedli urologové z King’s College London a v níž byl změřen pyj 15,5 tisíce mužů, bylo prokázáno, že průměrný britský penis dosahuje velikosti 5,16 palce (třináct centimetrů) na délku.

Nicméně průzkum z letošního roku, který provedl výrobce kondomů SKYN mezi třemi tisícovkami britských mladíků ve věku osmnáct až čtyřiatřicet let, přišel s číslem 6,1 palce (15,5 centimetru) v průměru.

Zdá se tedy, že se mužský pyj v Británii během jediné generace zvětšil o 2,5 centimetru a mileniálové jsou lépe vybavení. Ale nejsou. Jenom v první studii měřili velikost lékaři, zatímco ve druhé si muži měřili penis sami. Výsledek je tak nepřesný, protože pánové mají přirozenou tendenci centimetry si přidávat.

„Muži velikost penisu vztahují k velikosti své mužnosti. A je tedy přirozené, že když chtějí působit mužněji, zvětšují i svůj pohlavní orgán. Muži o velikosti svého pyje lžou téměř vždy,“ vysvětlují autoři z King’s College London.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související