Injekce krve do penisu řeší impotenci a zvětšuje pyj

Velikost textu: AAA

21. 4. 2017

Řecko-římský bůh plodnosti a zemědělství Priapos (Priapus) je na antických freskách zobrazován s obřím ztopořeným pyjem. Medicína po tomto bůžkovi pojmenovala také poruchu dlouhodobé erekce priapismus. A lékaři z Alabamy zase svou metodu léčby poruch erekce. Priapus shot (Priapova injekce) vpravuje mužům do pyje tělu vlastní krevní destičky. Prý řeší trvale poruchy erekce a navíc zvětšuje pyj.

Metodu vyvinul americký urolog Charles Runels, který má na ni licenci. Ale léčbu nabízejí už po celém světě včetně Evropy. V jejím rámci odeberou muži nejprve jeho krev, pak z ní extrahují plazmu a krevní destičky. A tento separát vpichují do penisu. Metoda měla původně léčit jen Peyronieho chorobu – patologickou deformaci pyje. Ale destičky fungují jako kmenové buňky a obnovují tkáně, trvale řeší poruchu erekce a navíc zvětšují penis.

„Injekce zvyšuje průtok krve a oběh krve v penisu a tím má penis vyšší citlivost ve svém orgánu. Zlepšení zásobení krve a regenerace tkáně zvyšují tvrdost erekce a pacient je schopen mít erekci déle, zlepšuje se jeho sexuální potěšení,“ vysvětluje doktor Sherif Wakil z Londýna v rozhovoru pro deník The Star.

Sám začal licencovanou metodu aplikovat na Harley Street v největším nestátním zdravotnickém zařízení v Londýně.

Nicméně metoda má jednou nevýhodu. Je poměrně drahá. V Británii vyjde na minimálně pětatřicet tisíc korun a navíc ji provází mnoho injekcí do pyje. Není tedy vhodná pro pány mající hrůzu z jehel, které navíc míří několikrát do hloubky jejich nejlepšího kamaráda. Ale lékaři slibují, že po aplikaci injekcí v kombinaci s vakuovou pumpou zvětší penis až o 2,5 centimetru do šesti týdnů.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související