Masturbace v zaměstnání je velká výhoda pro zaměstnavatele či firmu, tvrdí vědci

Velikost textu: AAA

10. 5. 2017

Málokdo rozumný ještě dnes pochybuje o tom, že je masturbace zdravá a prospěšná aktivita. Neexistují důkazy podporující domněnku, že je to zhoubně působící činnost. Nicméně společnost ještě není tak daleko, aby podporovala masturbaci v pracovní době a přímo v zaměstnání. Podle některých vědců by ale k tomu měla dospět. Sebeukájení je totiž ideální forma pro ulevování si od stresu a zvyšování pracovní výkonnosti.

„Vzít si pár minut přestávky během pracovní doby a užít si masturbaci je skvělý způsob, jak se zbavit stresu,“ tvrdí doktor Mark Sergeant z Nottingham Trent University v Anglii.

Mnoho lidí masturbuje i v zaměstnání, ale většina tajně. Ukájet se na toaletě přímo během pracovní doby je stále tabu. Ovšem přibývá odborníků, kteří takové chování podporují jako prevenci psychických a fyzických potíží vznikajících z nadměrného stresu.

„Očekával bych, že legální masturbace na pracovišti by vedla k většímu soustředění, snížení agresivity mezi zaměstnanci, vyšší produktivitě a usměvavějšímu prostředí,“ míní také doktor Cliff Arnall z Hay-on-Wye.

Ovšem u osob, které mají problém vyvrcholit, by mohla masturbace v zaměstnání představovat další stres. „Tito lidé by mohli mít problém dosáhnout vrcholu a cítit se tak ještě víc ve stresu. Vhodné to je pouze pro osoby, které nemají s masturbací žádné problémy a které se za ni krom toho nestydí,“ dodává doktor Arnall.

Květen je přitom tradičně považován za měsíc masturbace.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související