Floriďan chtěl soudu ukázat svůj obří pyj, aby dokázal, že s ním partnerku udusil

Velikost textu: AAA

16. 5. 2017

Bizarní žádost o předvedení důkazního materiálu měl jistý muž z Floridy, který před soudem stál s obviněním z vraždy partnerky. Richard Henry Patterson žádal zmírnění obvinění na neúmyslné zabití, podle něj se totiž jeho milá jednoduše udusila při sexu. A on chce porotě ukázat svůj enormní orgán, aby dokázal, že to bylo na jedna ženská ústa příliš mnoho.

Patterson měl zavraždit Francisku Marquinezovou v říjnu 2015. Jenže on obvinění státního zástupce odmítá s tím, že jeho milenka se udusila při ukájení svého fetiše – strkání si obřího pyje do krku.

Pětašedesátiletý Patterson se u výslechu policie přiznal, že partnerku udusil, ale nikoli násilně a záměrně. Prý oba holdovali sexuální praktice zvané deep throat, při níž si aktivní poskytovatel orálního uspokojení strká hluboko do krku příjemcův penis. Marquinezové se to prý stalo osudným, když se při této technice udávila k smrti. A Patterson je vinen tím, že včas tlak na její mandle nepovolil.

„Žádáme předvedení penisu obžalovaného. Doktor Ronald Wright, odborný svědek a bývalý lékařský vyšetřovatel to může dosvědčit… její smrt souhlasí s neúmyslným sexuálním udušením při orálním sexu. Jeho penis je materiální důkaz a je relevantní. Porota by ho měla vidět, aby mohla pochopit výpověď doktor Wrighta a obhajobu tohoto případu,“ uvedl advokát Ken Padowitz zastupující Pattersona.

Podle deníku Sun Sentinel obžalovaný penis ukáže soudci, porotě, právníkům a justiční stráži.

Pro Pattersona hovoří také pitevní zpráva. Marquinezová neměla na krku žádné otlaky, pohmožděniny či odřeniny, které by nazančovaly, že obviněný ji škrtil, dusil či násilně držel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související