Liam Gallagher: Jednou jsem se vyspal se Stevem Cooganem

Velikost textu: AAA

28. 6. 2017

Rocker Liam Gallagher prý nikdy nepochyboval o své sexuální orientaci. Ani v devadesátých letech, když byl ještě hodně mladý a rockeři rádi experimentovali, na muže chuť neměl. Ale přesto se s jedním vyspal. S hercem Stevem Cooganem skončil v posteli po divoké svatební party.

Čtyřiačtyřicetiletý rocker vypil s hercem starším o sedm let příliš mnoho piv Guinness. A oba spadli v bezvědomí do stejné postele. Ale k sexu vůbec nedošlo.

„Slavil jsem s ním jednou, bylo to na svatbě. Přišly hromady lidí, všichni se ptali, budeš, Liame, zpívat Wonderwall? Steve tehdy říkal, nechte ho na pokoji, do prdele, budu zpívat já. Vyskočil na pódium a zpíval It´s not unusual od Toma Jonese, ale byl ku*va dobrý. Pak jsem se probudil v posteli a vidím vedle sebe velkou bouli na posteli, tak si říkám, bože, kdo to je? A byl to on, ale byl úplně oblečený. Odhodil peřinu a křičí na mě... Ahá!“ zavzpomínal teď Liam na svou noc strávenou s mužem v jedné posteli.

V rozhovoru pro magazín Noisey také přiznal, že už ho vůbec nelákají večírky celebrit.

„Tam už mě nepotkáte, protože na ně nechodím. Už v devadesátých byly plné sra*ek a do psí prdele, neodvažuji se vůbec uvažovat nad tím, co je tam dnes, chápete, co myslím? S těmi lidmi bych si nerozuměl,“ dodal Gallagher.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související