Pouze pro osm procent žen je velikost penisu důležitá

Velikost textu: AAA

15. 7. 2017

Málokdo je dokonalý, ale pokud se s někým rozhodujeme žít či randit, musí mít alespoň určité minimum vlastností. Někdo potřebuje vedle sebe člověka inteligentního, jiný zase sexy a skvělého milence. Muži se přitom velmi často trápí tím, zda budou mít pro partnerku dost velký penis. Ale tato vlastnost je důležitá jen pro zlomek ženské populace. Jmenovitě pro každou dvanáctou.

Vyplývá to z průzkumu britské lékárny Doctor. Ta totiž zjistila, že jen osm procent žen dá muži kopačky, pokud nemá dostatečně veliký pyj. Naopak dvakrát tolik žen by nedokázalo být s partnerem, který by ji nechtěl uspokojit svými ústy.

Ženy také příliš neholdují sadomasochismu a každá sedmá by se rozešla s mužem, který by na ni takové praktiky vyžadoval.

„Muži i ženy považují za důležitý orální sex. Milostný život a sex jsou žhavými tématy všech lidí po celém světě. To, co někdo považuje za důvod k rozchodu, jiný ve vztahu toleruje. A jak dlouho vztah vydrží, záleží na tom, co k sobě partneři cítí a jak se snaží, aby jim vztah fungoval. Celkově je klíčovým faktorem komunikace,“ tvrdí mluvčí společnosti Doctor.

Třiasedmdesát procent žen by zvládlo žít s mužem, který není dobrý milenec, pokud se ovšem nezdráhá ženu uspokojit svými ústy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související