Princezna Diana: Charles byl celý život zvyklý na sex jen jednou za tři týdny

Velikost textu: AAA

3. 8. 2017

Televize Channel 4 rozhodně nedělá radost britské královské rodině. Rozhodla se v novém dokumentu zveřejnit všechny rozhovory princezny Diany s jejím učitelem mluvy Peterem Settelenem. Pořad má být poctou dámě, která zesnula při autonehodě v srpnu 1997 v Paříži. Nicméně odkrývá velmi intimní detaily ze života nejtragičtější princezny v dějinách Spojeného království. Diana v dokumentu otevřeně hovoří také o sexu s exmanželem princem Charlesem.

Film odkrývá její vztahy s otcem princů Williama a Harryho, jeho poměr s Camillou a také vztahy s tchýní, královnou Alžbětou. Samozřejmě z Dianina pohledu.

Princezna prý nikdy nepovažovala sex s manželem za úžasný. „No, bylo to, bylo to, bylo to. Ale bylo to divné, velmi divné,“ zmiňuje Diana s tím, že nechápala, proč chce Charles sex jen jednou za tři týdny.

„Nevím, z jeho strany nepřicházely žádné požadavky tohoto druhu. Tak nějak jednou za tři týdny a já o tom musela uvažovat. A pak jsem zkoumala tuto frekvenci, on totiž vídal svou dámu jednou za tři týdny, než jsme se vzali,“ dodala Diana.

Camilla se do jeho života plně vrátila po pěti letech manželství. Což mu schválil také otec Philip.

„Můj tchán řekl mému manželovi, blé, pokud tvé manželství nebude fungovat, můžeš se k ní vrátit po pěti letech manželství. Což se přesně stalo, chci říct ve skutečnosti jsem si jistá, že to bylo po pěti letech. Ale věděla jsem, že k něčemu dochází už dřív,“ přiznala Diana.

Lepší vztah neměla ani s tchýní Alžbětou. Ta je totiž pověstná tím, že uděluje členům rodiny rady. Jenže když ji Diana důvěrně vyhledala, královna selhala. Od té doby se princezna uzavřela a už se matce svého manžela nikdy s ničím nesvěřila.

„A plakala jsem a řekla, přicházím za vámi, co mám dělat? A ona mi řekla: ´Nevím, co bys měla dělat, Charles je zoufalý.´ A to bylo vše. To byla její pomoc. Tak už jsem za ní nikdy pro pomoc nešla, protože se nikdy nevracím, když mi nepomůže poprvé. A tak po letech tu bylo to: ´Diana nikdy nemluví. Nikdy nevím, co se děje,´“ svěřila princezna v jednom z rozhovorů se Settelenem, který si interview nahrával a poskytl je teď televizi Channel 4.

Dokument Diana: In Her Own Words bude mít premiéru v neděli 6. srpna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související