Paris Hilton: Nebýt porna, mohla jsem být druhou princeznou Dianou

Velikost textu: AAA

22. 8. 2017

Paris Hilton nikdy neprojevovala veřejně soudnost. Nemoudré a velikášské výkřiky si neodpustila ani v době, kdy svět vzpomíná na smutné výročí dvaceti let od tragického úmrtí princezny Diany. Americká dědička hotelového impéria si odvažuje myslet, že by byla druhou Dianou. Uznává alespoň to, že to není možné kvůli soukromému pornu, které na internetu mohl sledovat každý zájemce o něj.

Hilton bylo osmnáct, když s tehdy třiatřicetiletým Rickem Salomonem natočila porno. Salomon pak video zveřejnil.

„Je to opravdu velmi bolestné, protože celý svůj život jsem vzhlížela k princezně Dianě, ke všem těm elegantním úžasným ženám, mám pocit, že Rick mi tohle všechno navždy vzal. Mohla jsem být jako ona, ale protože existuje ta nahrávka, budu navždy odsuzována a považována za cokoli, co o mně říkají, a to kvůli soukromé chvilce mezi mnou a mým přítelem,“ prohlásila Hilton.

Paris je šestatřicet, což je věk, v němž Diana odešla ze světa živých po autonehodě v Paříži. Lékaři z veřejné fakultní nemocnice Hôpital de la Salpêtrière v Paříži konstatovali smrt princezny lidských srdcí ve čtyři hodiny ráno 31. srpna 1997.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související