Marilyn Monroe je nejžádanější celebritou jako vzor pro erotické roboty

Velikost textu: AAA

23. 8. 2017

Její vrstevnice jsou jednadevadesátileté babičky a i ti, kdo se narodili v roce jejího úmrtí, mají šedivý vlas. Přesto je Marilyn Monroe pětapadesát let po své smrti stále erotickým symbolem dneška. Nasvědčují tomu statistiky výrobců erotických robotů. Norma Jeane, jak znělo zpěvaččino občanské jméno, je totiž stále nejžádanějším vzorem ze všech celebrit.

A překonává i sexbomby dneška Scarlett Johanssonovou či Pamelu Andersonovou. Jenže roboti s obličejem žádné ze jmenovaných žen ještě nikdy nevznikly. Žádná z dotyčných totiž k tomu nedala svolení.

Výrobce erotických androidů True Companion ale vytvořil alespoň model blížící se svou podobou Marilyn.

Téměř polovina objednávek erotických robotů True Companion žádá, aby měl výrobek na míru podobu některé z celebrit. Mezi nimi nejčastěji právě tvář Marilyn Monroe.

„Můžeme vyrobit jí podobnou, ale nemůžeme vyrobit přímo Marilyn. Kdybyste chtěli robota vypadajícího jako Marilyn Monroe, museli byste mít povolení majitelů práv její pozůstalosti. Nemůžeme vyrobit takovou, která by byla kopií Marilyn Monroe, ale můžeme udělat velmi nádhernou blondýnu, která bude mít plnoštíhlou postavu atd.,“ uvedl šéf společnosti Douglas Hines v rozhovoru pro deník The Sun.

Majitel True Companion krom toho odhalil i jiný bizarní trend. Zákazníci této společnosti žádají až v polovině případů, aby jim firma vyrobila robota, který se podobá jejich milé, jež zemřela. A za duplikát zesnulé příbuzné či družky zaplatí deset tisíc dolarů – 220 tisíc korun.

Vzorový model Roxxxy, z něhož se vychází, má na výšku 1,7 metru a váží pětapadesát kilogramů. Počítač v ní umístěný lze naprogramovat tak, že robotka odmítá určité praktiky, či je naopak vyžaduje. Panna dokáže také vyvrcholit. Méně žádaná je mužská varianta jménem Rocky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související