Whitney Houston měla lesbický vztah se svou asistentkou

Velikost textu: AAA

4. 9. 2017

Jeden z největších hlasů a popových interpretů dvacátého století zemřel tragicky před pěti roky. Whitney Houston se předávkovala drogami a po pádu ve vaně se utopila. Už za jejího života se spekulovalo o tom, že měla lesbické sklony. Její přátelé teď na ni ale vyzradili, že v lesbickém vztahu přímo žila. A to hned několik let se svou osobní asistentkou Robyn Crawford.

Tyto skutečnosti odhaluje nový dokument Whitney: Can I Be Me, který se mimo jiné zabývá zpěvaččiným poměrem s dnes už pětašedesátiletou Robyn.

„Nemyslím si, že byla lesbička, myslím, že byla bisexuální. Robyn pro ni představovala bezpečí... Whitney u ní nacházela bezpečí a útěchu,“ svěřila v dokumentu zpěvaččina kostymérka Ellin Lavar.

Také Whitneyin bývalý osobní strážce David Roberts prý může potvrdit, že mezi jeho zaměstnankyní a Robyn byl milostný poměr, který velmi vadil Bobbymu Brownovi, zpěvaččinu bývalému manželovi a otci její jediné dcery Bobbi Cristiny.

„Bobby Brown a Robyn Crawford spolu byli jako voda a oheň, jako voda a olej, velmi výbušní, nenáviděli jeden druhého. Prostě. Bojovali oba o její city a její pozornost, a především se ztotožňovali s nenávistí, kterou vůči sobě chovali,“ uvedl Roberts.

„Nevím, jaký chtějí lidé ještě přesvědčivější důkaz, ale vztah s Robyn byl jejím nejintimnějším během posledních patnácti let života,“ tvrdí autor dokumentu Nick Broomfield.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související