V parku uprostřed Paříže se můžou milovníci nahoty pohybovat zcela bez oblečení

Velikost textu: AAA

12. 9. 2017

Provozovatelé parku Bois de Vincennes v Paříži vyšli vstříc nudistům a do poloviny října si tam milovníci nahoty budou moci užít procházku zcela bez oblečení. Ve vyhrazené části jsou nudisté v právu a ti, které holá kůže pohoršuje, musejí své kroky stočit jinam.

Nejedná se však o nějaký koutek, vedení parku vyhradilo nudistům rozsáhlých 7 300 čtverečních metrů. A mohli si to dovolit také proto, že Bois de Vincennes je pařížským největším parkem.

Nudistický areál bude fungovat příštích šest týdnů a má otevřeno od osmi ráno do půl osmé večer. Přesně 15. října ale budou naháči mezi stromy poletovat naposledy, pak bude v celé sbírce dřevin opět povinný oděv.

„Vytvořením oblasti v Bois de Vincennes, kde bude nudismus povolený, vyjadřujeme naši vizi otevřeného myšlení při používání pařížských veřejných prostorů,“ uvedla Penelope Komitesová, náměstkyně pařížského primátora pro veřejné parky.

Ačkoli je v parku povolena nahota, platí zákaz provozovat veřejně jakékoli sexuální aktivity. Vykázáni budou také muži, kteří se nahotou vzruší viditelnými následky a budou pobíhat mezi stromy s erekcí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související