Hasiči museli vyprostit penis muže zaseknutý v závaží činky

Velikost textu: AAA

25. 9. 2017

Bizarním případem muže, který neodolal otvoru v závaží činky a nechal se jim svést k vsunutí svého pyje do něj, se zabývali hasiči z německé spolkové země Porýní – Falc. Museli totiž kovový disk, který se používá k posilování svalů, opatrně rozlomit tak, aby nedošlo k poškození pohlavního orgánu. Naštěstí pro dotyčného nešťastníka byli úspěšní.

Hasiči z Wormsu pak na svém profilu na sociálních sítích zveřejnili fotku na kusy rozlomeného závaží o hmotnosti 2,5 kilogramu, který z pyje odstranili. Zabralo jim to přitom tři hodiny. Celou dobu koukali na brunátně nateklý orgán, který nebylo možné jinak z otvoru vyprostit.

Experimentátor z Německa se nejprve pokoušel vysvobodit sám. Když pochopil, že to nepůjde a bolest jeho pyje začala být nesnesitelná, zamířil do nemocnice. Tam přišel v pátek 15. září ráno. Lékaři mu ale pomoci nedokázali a přivolali specialisty z týmu hasičů.

Lékaři muže uspali, aby měli hasiči na práci klid. Používali přitom úhlovou brusku, kotoučovou pilu a hydraulický rozpínák.

„Prosím takové akce nenapodobovat!“ napsali hasiči svým fanouškům na Facebooku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související