Bývalka obviňuje Jima Carreyho: Nutil mě brát kokain a spát s prostitutkami

Velikost textu: AAA

2. 10. 2017

Jim Carrey už několik měsíců čelí žalobě, že svou bývalou přítelkyni Cat White psychicky vydíral a nakazil pohlavní chorobou. Před dvěma roky White spáchala sebevraždu a loni se její bývalý manžel Mark Burton rozhodl slavného herce žalovat. Teď v případu vytáhl nový dopis psaný rukou Whiteové. Ta v něm Carreyho obviňuje, že ji nutil užívat kokain, mít sex s prostitutkami, mentálně vydíral a nakazil pohlavní chorobou.

Dopis White napsala 8. dubna 2013 do svého iPadu, z něhož ho vyextrahovali detektivové. Dostal se do rukou žalující strany a světu jeho obsah odtajnil Burtonův advokát Michael Avenatti.

Carrey ale prohlásil, že hodlá dokázat, že nařčení Whiteové jsou falešná. Prý ho už za svého života vydírala kvůli penězům.

„Tohle je to, co chci, nakazil jsi mě HSV a HPV, chci, aby ses mi za to omluvil… Potkala jsem tě, ukázal jsi mi kokain, představil prostitutky, mentálně mě týral a nakazil chorobou,“ píše v dopise White.

„Ten dopis byl součástí její kampaně a kampaně jejích právníků, jak vydírat Jima a získat peníze, čemuž nakonec podlehl,“ uvedl Carreyho advokát Ray Boucher v reakci na dopis.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související