Trapas! Žena si při řízení holila rozkrok a bourala

Velikost textu: AAA

9. 3. 2010

O ženách, které si za volantem malovaly oči, čistily zuby dentální nití či lakovaly nehty, už se psalo. Floridskými médii ale teď koluje případ řidičky, která si za jízdy zkrášlovala rozkrok.

Žena si kolem linie bikin přímo při řízení holila chloupky. Ovšem věnovala se spíše žiletce než brzdám a tak nabourala do vozu před sebou. V autě přitom nebyla sama, když se zrovna věnovala svému ohanbí, její bývalý manžel přidržoval volant. Jenže dotyčná nestihla včas zabrzdit za stojícím pickupem a napálila to do něj. „Uvedla nám, že se chystala na rande se svým přítelem, které měla sjednané v Key West, a že chtěla vypadat dobře. Kdybych u toho případu sám nebyl, neuvěřil bych tomu. Před deseti roky jsem na stejném místě potkal řidiče, který si za jízdy z ruky vytahoval čtyři jehly ze stříkačky. Tehdy jsem si myslel, že nic šílenějšího už vidět nemůžu, ale tohle je teda ještě horší,“ vypověděl policista Gary Dunick.

Účastníci nehody v obou vozidlech vyvázli bez vážných zranění. Řidičce Megan Mariah Barnesové hrozí ale velké potíže, řídila totiž s prošlým řidičákem, ujela z místa nehody, přitom dvěma ženám v pickupu přivodila drobná zranění, řídila pod vlivem alkoholu a neměla zaplaceno povinné ručení. Autor: Zuz, zdroj: Famous 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/321-theodora-remundova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější