Jane Fonda: Sex měl velký vliv na můj život

Velikost textu: AAA

25. 10. 2017

Herečka Jane Fonda tvrdí, že dnes tolik zmiňované oběti sexuálního obtěžování producentem Harveym Weinsteinem rozhodně nejsou jedinými ženami, kterým sex tak výrazně ovlivnil život. Není jedinou ani ona, nicméně ona si to dobře uvědomuje. Sex měl na její život zásadní vliv, ne vždy nutně dobrý, ale dobře ví, že je to problém univerzální, s nímž se potýká většina příslušnic jejího pohlaví.

„Nemám pocit, že jsem jedinou ženou, jejíž život byl tak zásadně ovlivněn problémy sexuality. Ať to je zneužívání nebo touha se zalíbit nebo zrada či nejistota… je to docela univerzální. Sex měl velký vliv na můj život a ne vždy v dobrém smyslu,“ přiznala Jane magazínu Stellar.

Fonda byla ale vždy velmi pokrokovou ženou. V době, kdy začala natáčet videokazety se cvičením, dívali se muži na takové ženy jako na podivínky. V osmdesátých letech byly ženy ve světě fitness výjimkou.

„Když jsem začínala, od žen se nikterak neočekávalo, že budou cvičit nebo mít svaly,“ přiznala devětasedmdesátiletá hvězda, která cvičí dodnes.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související