Megan Fox: Nemám problém koupit si sex

Velikost textu: AAA

31. 10. 2017

Herečka Megan Fox má tři děti. Počala je s manželem Brianem Austinem Greenem, třetí potomek přitom jejich manželství zachránil před rozvodem. Hollywoodská kráska přitom není tou, která by hrála poslušnou ženušku. Nesnáší totiž nadřazenost mužů a nerovnost pohlaví. Sama se přitom nebojí přiznat, že si klidně koupí sex, což bývalo v minulosti typické spíš pro muže.

„Staromódní postoje mužů vůči ženám jsou pořád v reklamách. Když mé děti vyrostou, doufám, že tyto postoje budou pryč. Nestydím se za sexy pózy nebo role. To je biologický fakt. Sex opravdu prodává. Ale přeju si, aby to bylo víc vyrovnané vůči pohlavím. Já si klidně koupím sex. Není to nic špatného, ale musí to jít oběma směry. Ženy by neměly nést všechno na svých bedrech. A myslím, že to tak zatím je. Nebudu herečkou navždy. Vždy jsem věděla, že mám i jiné poslání,“ svěřila Megan v rozhovoru pro magazín Cosmopolitan.

Megan a Brian začali spolu žít v roce 2004. Před sedmi roky se vzali a před dvěma podali žádost o rozvod. Tu stáhli ve chvíli, kdy Fox oznámila, že je s Greenem potřetí těhotná.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související