Intimní přání Sama Smitha: Chci dosahovat orgasmu na lusknutí prstů

Velikost textu: AAA

9. 11. 2017

Zpěvák Sam Smith zvolil novou strategii v utváření mediální image. Vykročil cestou naprosté otevřenosti a nebojí se hovořit detailně i o těch nejintimnějších věcech. A tak teď docela často probírá svůj sexuální život. Prozradil, že v minulosti býval docela břídil, ale dnes si myslí, že je skvělým milencem. Zároveň se však podřekl a přiznal, že ho vlastně činnosti před dosažením orgasmu moc neberou, je závislý na vyvrcholení a nejraději by ho dosahoval lusknutím prstů.

Čtyřiadvacetiletý hudebník o sobě vyjevil tato tajemství při odpovědi pro magazín BuzzFeed na to, jaká má tři největší přání.

„Číslo jedna: pro rodinu a přátele si přeji, aby byli šťastní do dne, než umřou, a aby žili dlouho. Číslo dvě: chci být schopen jíst sýr a nepřibrat. A číslo tři: chci být schopen dosáhnout orgasmu sám, kdykoli budu chtít. Jako abych byl schopen lusknout prsty a cítil orgasmus bez vší té předchozí práce,“ odpověděl Sam.

Britský hudebník se v minulosti často přejídal a byl obézní. Před dvěma roky se ale rozhodl změnit životní styl, začal zdravě jíst, sportovat a změnil se k nepoznání.

„Snažím se opravdu dostat do stavu, kdy budu schopen sundat své triko před lidmi a skočit do oceánu a tyto věci, protože jsem měl se svým tělem problémy od dětství. Začínám své tělo mít rád, učím se mít rád své strie,“ přiznal nedávno Smith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související