Zašli byste na kurz análu? Pak se musíte přihlásit na Harvardovu univerzitu

Velikost textu: AAA

12. 11. 2017

Harvardova univerzita patří mezi pět nejvýznamnějších univerzit světa. Může tak být spodivem, že uznávaná instituce vyučuje něco takového, jako je praktické zvládání análního sexu. Ale vedení této instituce podobné projekty skutečně podporuje. A kurz proběhl na vysoké škole tento týden.

V rámci tzv. Sex Week, což je týden přednášek a workshopů, které si plánují a pořádají sami studenti, pozvali do přednáškové síně odborníky z Good Vibrations, aby s nimi probrali praktické aspekty análního sexu.

Soulož do konečníku v podobě odborněji zaměřené i praktické přednášky se na Harvardovu univerzitu vrací po třech letech. Podobný projekt už proběhl v roce 2014.

Letos se přihlásila padesátka studentů, které zajímalo, jak stimulovat nervová zakončení v konečníku k nezvykle silnému orgasmu či jak dbát o hygienu a zdraví rekta.

„Na světě jsou dva typy lidí, prvním jsou ti, co sledují porno s análním sexem, a druhým zatraceně nechutní lháři,“ uvedla jedna z přednášejících vystupující pod pseudonymem Natasha.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související