Muži před Vánocemi houfně míří na zvětšení penisu, kvůli ohromování v plavkách

Velikost textu: AAA

12. 12. 2017

Australané si užívají Vánoce většinou v horkém vzduchu na pláži. Svátky totiž připadají na jižní polokouli na začátek léta. A zatímco Evropané se halí do kulichů a zavinují šálou, australští muži si vycpávají plavky. Tedy nechávají neoperativně zvětšit pyj pomocí výplní tak, aby se v plavkách zdál být větším. V předvánočním čase australští plastičtí chirurgové provedou dvojnásobek zákroků než v měsících australské zimy.

Kliniky Calibre v Sydney a Perthu jsou už na nájezd mužů nespokojených s tím, co jim do vínku daly příroda a geny, v předvánočním čase zvyklí. Hodinový zákrok sestává z injekčního vpravení kožních výplní do penisu. Jsou to stejné výplně, které se používají při řešení vrásek v obličeji. V penisu vydrží několik měsíců, pak se zase vstřebají. Ale celé léto muž díky nim vypadá až o 2,5 centimetru v obvodu větší.

„V době před Vánocemi máme nejvíce napilno, každý chce vypadat nejlépe, oblečení začíná odhalovat tělo a vše je vidět. Ženy se obávají o velikost poprsí, muži se zase bojí o to, zda budou mít dostatečnou bouli v plavkách,“ svěřil doktor Jayson Oates v rozhovoru pro deník Mail Australia.

Nejvíce klientů pochází ze skupiny dvacet až čtyřicet roků a jedná se o aktivní muže, kteří tráví spoustu času na pláži.

Doktor Oates tvrdí, že průměrný penis má v obvodu asi 9,5 centimetru (průměr válce 2,8 centimetru), ale po proceduře se zvýší i na třináct centimetrů v obvodu. To je asi tloušťka válce s průměrem čtyři centimetry.

„Neumíme tím sice prodloužit délku, ale je těží a visí díky výplním více dolů, vypadá větší celkově,“ slibuje doktor Oates.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související