Na internetu kolují nahé fotky olympionika Toma Daleyho

Velikost textu: AAA

8. 1. 2018

Než si Tom Daley vzal snoubence Dustina Lanceho Blacka, přiznal, že se v roce 2016 na několik měsíců rozešli a on si užíval s jinými muži. Posílal jim erotické fotky, které si sám nafotil. Některé z nich jsou na internetu. Tomovi nebylo naděleno mezi nohama, a tak se chlubí vypracovaným zadkem.

Kdo tak čeká, že konečně spatří Tomův penis, bude zklamaný. Dva snímky, které teď internetem kolují, jsou totiž poměrně cudné – na dnešní vkus. Na jednom je vidět pouze atletova tvář a kousek nahého torsa, na druhém selfie snímku pozadí vystrčené nahoru nad lože, ale foceno z pohledu od hlavy.

„Ty obrázky jsou staré. Z roku 2016, dávno před tím, než se Tom a Lance vzali. Jsou z doby, kdy byli na několik měsíců od sebe, o čemž už oba mluvili, ale dali se zase dohromady,“ uvedl Daleyho kamarád v rozhovoru pro deník The Mirror.

Advokáti zastupující britského olympionika už jednají, aby všechny weby šířící kompromitující snímky s tímto přestali.

Daley nedávno přiznal, že jeho manželství, které uzavřel loni v květnu, rozhodně není ideálním. „Náš vztah je dalek dokonalosti. Zažili jsme opravdu těžké časy a problémy. Například jsme od sebe byli vzdáleni na velmi dlouhou dobu, on byl v Los Angeles, já žiju v Londýně. Trávili jsme někdy i pět týdnů jeden bez druhého. A to je něco, co bylo opravdu velmi těžké a museli jsme ve svých životech podniknout ohromné a dramatické změny, abychom byli schopni žít společně a vídat se pořád. Takže to není žádná klidná plavba,“ prohlásil loni v prosinci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související