Michael Douglas se preventivně omluvil za sexuální harašení, k němuž prý ale nedošlo

Velikost textu: AAA

12. 1. 2018

Michael Douglas nemá čisté svědomí, protože se před dvaatřiceti roky choval nevhodně. Třiasedmdesátiletý herec dostal strach a raději přispěchal s tím, že by rád předešel skandálu, kterým musejí čelit Harvey Weinstein, Kevin Spacey a další. Americká hvězda tvrdí, že dotyčná žena možná přijde s příběhem, s nímž on nesouhlasí. Prý před ní masturboval a hovořil o prasárnách.

Identitu dotyčné zatím Douglas nevyzradil.

„Dotyčná tvrdí, že, zaprvé, jsem před ní používal nevhodný jazyk, ne přímo proti ní, ale že jsem používal dost pestrá slova. Zadruhé, tvrdí, že během rozhovorů jsem před ní, tedy na telefonu, hovořil vulgárně nebo sprostě se svými přáteli během soukromých hovorů. Nakonec jsem ji ze svých služeb propustil, kvůli její práci, ale, zatřetí, ona tvrdí, že jsem jí zabránil pracovat v našem oboru a zasadil se, aby nedostala jinou práci. A začtvrté, tvrdí, že jsem před ní masturboval,“ prohlásil Michael ve svém příspěvku pro Deadline.

Manžel Catherine Zeta-Jones přiznal, že hovořil před svou podřízenou vulgárně, ale absolutně odmítá, že by před ní onanoval nebo ji očerňoval, aby nemohla v Hollywoodu získat jinou práci.

„Nevím, kde začít. Ale je to naprostá lež, výmysl, není na tom nic pravdy,“ dodal herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související