Jednoduché pravidlo: Čím silnější stisk ruky, tím zdravější penis

Velikost textu: AAA

30. 1. 2018

Pokud vám muž podá ruku a jeho stisk připomíná leklou rybu, zřejmě jste narazili na jedince, jehož výkon v posteli nebude ohromující. Podle jihokorejských odborníků totiž mezi sílou stisku a zdravím penisu existuje vztah. A dokonce na každých pět kilogramů síly připadá osmnáctiprocentní snížení rizika poruchy erekce.

Měření síly stisku ruky se provádí pomocí dynamometru a uvádí nejčastěji v kilogramech zvednuté hmotnosti. Na sílu svalů má přímý vliv hladina testosteronu v krvi. Stejně jako tento hormon ovlivňuje zdraví a funkčnost pohlavních orgánů muže.

„Hlavním zjištěním této studie bylo, že muži s nižší silou v úchopu ruky byli více ohroženi střední až závažnou formou poruchy erekce,“ tvrdí autoři z Národní univerzity v Jižní Čolle.

Riziko poruchy erekce také zvyšuje celková zhoršující se kondice mužů, zdravotní potíže a snížení obsahu hemoglobinu v krvi.

Silný stisk ruky je rovněž kulturně vnímán jako projev silného a zdatného muže. Je symbolem upřímnosti a čestnosti, pevnosti charakteru. V případě mužů pak také pevnosti jeho pohlavního orgánu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související