Dvouletý syn Justina Timberlaka dostává od matky lekce sexuální výchovy

Velikost textu: AAA

9. 2. 2018

Řada amerických rodičů odmítá povinnou sexuální výchovu na školách proto, že chtějí sami rozhodovat o tom, v jakém věku jejich potomek získá odborné informace o pohlavním životě člověka. Manželé Justin Timberlake a Jessica Biel s tím souhlasí a rozhodli se, že u jejich dvouletého syna Silase nastal nejvyšší čas. Jessica tak chlapci vysvětluje fungování jeho těla včetně penisu i rozdíl mezi tělem tatínka a maminky.

„Mám dvouapůlletého syna a zrovna jsme s ním začali sexuální výchovu. Používáme odborné termíny… sprchujeme se dohromady a říkáme si, tohle mi narostlo. Tohle máš zase ty. Prostě si o tom jen povídáme. Vím, že je ještě docela malý, ale věřím, že když se začne brzy, nebude se pak za nic stydět,“ přiznala Jessica na konferenci 2018 MAKERS v Los Angeles.

Matka i slavný otec Justin Timberlake si přejí, aby se chlapec nikdy za své intimní partie nestyděl.

„Nechci mu říkat, zakryj si své přirození a tohle a tamto. Je to nádherná věc. Máš to a já mám zase něco jiného a to je v pořádku, člověče. Musíme respektovat sami sebe a také druhé. Takže věřím, že je s tím potřeba začít velmi brzy,“ dodala Biel.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související