Herec Andrew Garfield: Sexu s muži se nebráním

Velikost textu: AAA

13. 2. 2018

Herec Andrew Garfield byl donedávna přitahován jen ženami. A přestože se stále klasifikuje jako heterosexuál, po jedné z posledních rolí už nevylučuje také sexuální experimenty s muži. Třebaže s nimi asi nikdy nebude žít ve vztahu, chce vyzkoušet vše, co tento život a lidská sexualita nabízejí.

Čtyřiatřicetiletý herec dostal roli homosexuála na Broadwayi v představení Angels of America. A studium postavy ho motivovalo k rozhodnutí, že pokud bude kdykoli v životě cítit chuť zkusit něco fyzického s mužem, nebude se tomu bránit.

„Až do této chvíle jsem byl sexuálně přitahován vždy jenom ženami. Mám ale nicméně takový postoj k životu, že se vždy rád vzdám tomu mystériu neovládat vše. Myslím, že většina z nás se snaží vědomě hlídat své chování tady v životě, své zkušenosti, řídit je, a stavět si kolem sebe zdi, aby nás definovaly, kým jsme a co jsme. Já chci ale poznat co nejvíc z této zahrady, než z ní odejdu, jsem otevřený všem impulzům, které se ve mně můžou kdykoli objevit,“ odpověděl Andrew na otázku sexuálních experimentů s muži.

Přes svou bisexuální otevřenost se prý necítí být bisexuálem.

„Ale pokud bych se musel identifikovat, pak bych se identifikoval jako heterosexuál, a když jste někdo, kdo se identifikuje takto, kdo přijímá roli inseminátora, pak je nejděsivější otázkou, smím se tohoto (sexu s mužem) dopustit?“ dodal Andrew v rozhovoru pro magazín Out.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související