Každý rok zemře během masturbace 100 osob

Velikost textu: AAA

13. 2. 2018

Německé úřady zveřejnily zajímavou statistiku, z níž vyplývá, že masturbace může být činností, při níž člověk zemře. V Německu každý rok při sebeukájení naposledy vydechne sto osob. Příčina úmrtí není samotné dráždění genitálií, ale spíš činnosti s tím související či zdravotní komplikace. Velmi časté je udušení v případě, že člověk trpí bizarním fetišem přidušování se.

„Kyslíková deprivace je nejčastější příčinou smrti při masturbaci. Někteří lidé totiž zažívají extrémně silný orgasmus, když se přidušují,“ svěřil doktor Harald Voss deníku The Local.

Mezi nejbizarnější případy patří ten z Hamburku, kde našli muže obaleného plátkovým sýrem, přes to měl nataženou punčochu, na tom neoprenový oblek a na tom pláštěnku. Seděl s hlavou v plastovém sáčku před zapnutým topidlem.

Jiný muž se zadusil řetězy na krku, když sledoval porno. Ale dušení při masturbaci je činnost běžná také u žen, ty ale umírají méně často, protože jsou opatrnější. Muži jsou pohlavím, které více riskuje a často se mu to stane osudným.

Podle doktora Vosse je těžké odhadnout, kolik lidí skutečně zemře při bizarních masturbačních hrátkách, protože příbuzní se za to stydí a málokdy zveřejní okolnosti smrti. Dokazuje to případ ženy, která našla svého syna mrtvého s penisem v ruce a vánočními světélky připnutými k bradavkám. Než zavolala policii, osvětlení odstranila a s tělem manipulovala. Její syn zemřel po zásahu elektrickým proudem z žároviček.

Podle doktora Vosse z Institutu soudní medicíny je většinou jasné, o co jde, když je mrtvé tělo nalezeno s obnaženými genitáliemi, poblíž jsou zrcadla, na hlavě má dotyčný sáček a nebožtík nezanechal žádný dopis na rozloučenou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související