Dakota Johnson musela Jamieho Dornana naučit, jak se stahují dámské kalhotky

Velikost textu: AAA

12. 2. 2018

Herečka Dakota Johnson se potřetí objevuje po boku Jamieho Dornana jako Anastasia Steele ve filmu Padesát odstínů. Dcera Melanie Griffith během natáčení zjistila, že kolega ve skutečnosti rozhodně není takovým sexuálním maniakem jako jeho postava Christian Grey. Dakota totiž musela Jamieho učit, jak ženě svůdně stahovat kalhotky.

„Myslím, že Dakota mi vždycky dala poznámku rychleji než režisér. Řekla bych, že se dámské kalhotky dají stáhnout sexy způsobem. Lze to udělat mnohem delikátněji a smyslněji, že se palce vsunou pod okraj… a pak to tak lehce stáhnete dolů,“ přiznal Jamie v rozhovoru pro televizní pořad CONAN s tím, že ho tyto triky naučila Dakota.

Předloni získali Padesát odstínů šedi a Dakota s Jamiem hned čtyři Zlaté maliny. Udělují se večer před Oscary nejhorším snímkům a nejhorším hereckým výkonům. Dornan ale tvrdí, že je mu to fuk stejně jako názory diváků.

„Opravdu nijak nevěnuju moc pozornosti tomu, jak mě vnímají diváci. To je důvod, proč nejsem na sociálních sítích. Jediná věc, na níž mi záleží, je to, jak mě vnímá má rodina a mí nejbližší přátelé,“ prohlásil Dornan.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související