Christina Aguilera navázala na mladistvou image a nafotila se zcela nahá (FOTO)

Velikost textu: AAA

19. 2. 2018

Zpěvačka Christina Aguilera se v sedmatřiceti vrátila ke své rajcovní image z mládí a ukázala se zcela nahá. Nafotila několik černobílých snímků v koupeli plné bublinek, takže bradavky ani pohlaví samozřejmě na snímcích patrné nejsou. Dráždivé snímky provokující fantazii americká hvězda zveřejnila na svém profilu na Instagramu.

Christina se pochlubila svůdnými křivkami s útlým pasem, bujným poprsím a žensky tvarovanými boky. A je patrné, že se nejedná o žádné momentky během nutné hygieny, ale je to předem plánované profesionální focení. Zpěvačka má totiž dokonalý make-up.

Aguilera ráda mluví o svém těle a věří, že lidé by měli být spokojeni s tím, co jim příroda nadělila. Nakonec o vztahu ke svému tělu a poruchách příjmu potravy či jinakosti zpívá ve svém hitu You Are Beautiful.

Během druhého těhotenství, s dcerou Summer Rain, dokonce nafotila akty. Pak k tomu magazínu V svěřila: „Jako žena jsem hrdá, že můžu uctívat své tělo ve všech etapách a fázích života, být nebojácná a sebevědomá a dokázat kapitulovat před neznámými věcmi, které pro mě budoucnost schovává.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související