Německý lékař si posypal penis kokainem. Milostné hrátky skončily smrtí partnerky

Velikost textu: AAA

16. 4. 2018

Dvaačtyřicetiletý plastický chirurg z Německa podával svým sexuálním partnerkám kokain, aniž o tom tušily. Jenže v jednom případě se to tragicky zvrhlo a skončilo smrtí následkem předávkování. Dotyčný muž z Halberstadtu si totiž posypal kokainem penis. Partnerka, která mu poskytovala orální sex, množství drogy nezvládla a zemřela krátce po jeho vyvrcholení.

Doktor Andreas Niederbicher je vyšetřován z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti a dalších trestných činů podávání narkotik bez vědomí poškozených. K fatálnímu incidentu mělo dojít 20. února tohoto roku. Ačkoli lékař poznal, že jeho sexuální partnerka kolabuje na následky předávkování, přivolaná záchranka už mnoho nezmohla. Žena zemřela ihned po převozu do nemocnice.

Osmatřicetiletá oběť podle všeho netušila, že při felaci olizuje z penisu kokain. Niederbicher tak čelí vážným obviněním těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. Podle vyšetřovatelů sexuální partnerky vyhledával na internetu a těch, které předávkoval kokainem, je mnohem více. Měly ale štěstí a množství drogy přežily.

„Všechny oběti, které jsme zatím vyslechli, uvedly, že se cítily nemocně po setkání s ním. Všechny vykazovaly jasné známky požití narkotik,“ uvedl státní zástupce Hal Roggenbuck.

Niederbicher pracoval v Halberstadtu v nemocnici Ameos jako primář.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související