Mel B se prozradila, že je tou ze Spice Girls, s níž měl Justin Timberlake poměr

Velikost textu: AAA

16. 5. 2018

Zpěvačka Mel B není zrovna dobrou herečkou, když má zakrývat pikantní minulost. V britském pořadu Loose Women ji doslova grilovali otázkami o jejím sexuálním životě. A moderátorky zajímalo, jestli není náhodou tou členkou Spice Girls, s níž měl mít poměr Justin Timberlake. Rudé tváře a nervozita Mel B hovořily samy za sebe.

Že se s některou z členek Spice Girls vyspal, vyzradil Justin při hře na pravdu v americké talkshow Ellen DeGeneres. Ta se ptala jeho a členů skupiny *NSYNC, jestli měli někdy poměr s kteroukoli z členek britské hudební formace. Všichni odpověděli záporně, jen Justin přiznal, že měl. Která z nich to byla, ale odmítl komentovat.

A do podobně nepříjemné situace se dostala také Mel B v podobné hře na pravdu právě v pořadu Loose Women. Měla odpovídat na rozličné otázky o Spice Girls pomocí plácaček s fotkami jednotlivých členek. A když se jí zeptali, která z nich ochutnala ústa Justina Timberlaka, zrudla, znervózněla a zmateně chvíli manipulovala s fotkami, až nakonec zvedla všech pět. A bylo vymalováno.

Mel B v pořadu také přiznala, že ji nic neodradí od sexu a že má neukojitelné libido, takže souloží s partnerem, i když si třeba zrovna nerozumějí a jsou pohádaní.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související