Zpěvačka Kesha obvinila známého producente ze znásilnění Katy Perry

Velikost textu: AAA

14. 6. 2018

Zpěvačka Kesha se soudí s producentem Dr. Lukem už čtyři roky. Soud shromažďuje řadu důkazů a výpovědí, které by případy mohly úspěšně posunout. A součástí důkazních materiálů jsou mimo jiné smsky mezi Keshou a kolegyní Lady GaGou. V nich Kesha tvrdí, že Dr. Luke znásilnil zpěvačku Katy Perry. Producent s polskými kořeny to ale vehementně popřel.

„Katy Perry sama potvrdila, že ji Dr. Luke neznásilnil. Obvinění Keshi o opaku – stejně jako její jiné odporné lži o Dr. Lukovi – nemají opodstatnění a jsou nezodpovědné, jsou navíc urážlivé jak vůči Katy Perry, tak vůči Dr. Lukovi. V žalobě kvůli pomluvám vedené proti Keshe žádá Dr. Luke náhrady za poškození dobrého jména způsobené těmito zlomyslnými výmysly,“ uvedli advokáti Dr. Luka v rozhovoru pro E! News.

Mluvčí Katy Perry se k tomu odmítl jakkoli vyjadřovat.

Advokáti zastupující Dr. Luka navíc uvádějí: „Dne 26. února 2016 Kesha poslala textovou zprávu Stefani Germanott alias Lady GaGa, v nichž opakovaně Kesha lživě tvrdí, že Dr. Luke ji znásilnil. Kesha také lživě naznačila, že Dr. Luke znásilnil rovněž Kathryn Hudson alias Katy Perry. Po této smskové konverzaci a s její podporou začala Lady GaGa sama šířit negativní zprávy o Dr. Lukovi v tisku a na sociálních sítích.“

Ačkoli se Katy Perry nikdy nevyjádřila negativně přímo k Dr. Lukovi, přestala s ním před lety spolupracovat. „Musela jsem opustit tohle hnízdo,“ prohlásila Katy v rozhovoru pro New York Times.

Kesha žaluje Dr. Luka s tím, že ji znásilnil, fyzicky týral a psychicky deptal, od roku 2014.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související