Zpěvák Bryan Adams dal k narozeninám Eltonu Johnovi zarámovanou fotku svého penisu

Velikost textu: AAA

28. 6. 2018

Zpěvák Bryan Adams je veselá kopa. Dlouhá léta se přátelil s princeznou Dianou, přičemž její bývalý komoří tvrdí, že první manželka prince Charlese s ním měla milostný poměr. Kanadský zpěvák se ale blízce přátelil také s Dianiným kamarádem Eltonem Johnem. A když tento slavil dvaačtyřicetiny, od Adamse prý dostal obraz vlastního penisu.

„To bylo poprvé a naposledy… Když jsem mu to tehdy dal zarámované, řekl jen, hodlám tomu změnit rám. Takže dnes je to ve velkém zlatém rámu. Myslím, že si to pověsil nad krb,“ vtipkoval Adams v talk show Andyho Cohena.

Ten hudebníka také zpovídal o jeho vztahu s princeznou Dianou.

„Existuje spousta zvěstí, že jste měl milostný poměr s princeznou Dianou. Její komoří tvrdí, že jste se tajně plížil do Kensingtonského paláce. Jak byste charakterizoval váš vztah s princeznou Dianou?“ zeptal se moderátor Andy Cohen ve svém pořadu Bryana Adamse.

„Byli jsme skvělí přátelé. A ona mě tam nijak tajně nepropašovávala. Prostě jsem tam přivalil,“ odpověděl Adams.

„Takže přátelé s výhodami?“ nedal se odbýt Cohen.

„Hm, ona byla… byli jsme dobří přátelé,“ dodal Adams.

Zpěvák si za pomluvy může sám. V roce 1985 vydal píseň Diana, v níž zpívá o královně svých snů, která je vdaná za nepravého muže, jenž pro ni není dobrý. A nabádá ji, aby dotyčného muže opustila. Bryan píseň pravidelně prezentoval na svých koncertech. Přestal v roce 1997 po smrti princezny Diany.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související